CHÓR SZKOLNY

2014/15

Lubisz śpiewać?

Przyjdź na zajęcia muzyczne,które odbywają się w naszej szkole w sali 104

Piosenka jest dobra na wszystko

Na zajęciach wokalnych tworzymy mały chór, a właściwie zespół,do którego mogą należeć wszyscy uczniowie naszej szkoły. Uczymy się tam wielu rzeczy, ale przede wszystkim doskonalimy śpiew poprzez:
- poprawną emisję głosu i dykcji (prawidłowa postawa podczas śpiewu, dbałość o kulturę głosu)
- rozwijanie pamięci muzycznej (zapamiętywanie rytmów, melodii)
- realizację głosem różnych zagadnień muzycznych ( dynamika, artykulacja, rejestry, skala)

Uczymy się również współpracy w zespole, mobilizacji do pracy i wysiłku, współzawodnictwa i zdrowej rywalizacji podczas występów i konkursów.

Co śpiewamy?

Właściwie wszystko, nasz repertuar jest bez ograniczeń!
Poznajemy nowe piosenki turystyczne, młodzieżowe, popularne,
a także historyczne, patriotyczne i ludowe.
Bawimy się też głosem i dźwiękiem - śmieszne pieśni, kanony i zabawy muzyczne również nie są nam obce!

SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

Z MUZYCZNYM POZDROWIENIEM - Anna Niewiadomska